Amerykańska pizza z dowozem Pizza Rudawa

Sprawdź nasze menu i zamów jedzenie na dowóz

Bardzo szeroka oferta zróżnicowanych potraw dostępna jest w restauracji Americano's Pizza. Wśród głównych dań można wymienić między innymi pizzę oraz kebab i burgery.

Amerykańska pizza

Americano's Pizza to lokal, w którym można znaleźć wyjątkowo pyszne dania kuchni amerykańskiej. Wśród nich można przede wszystkim wyróżnić pizze w różnych wariantach smakowych, które są dostosowywane do indywidualnych preferencji smakowych klienta. Klient z powodzeniem może skomponować w lokalu własną pizzę, a także zamówić jeden z proponowanych wariantów. Pizze tworzone są z dowolnych składników przez wykwalifikowanych kucharzy. Wszystkie używane w kuchni produkty są w pełni świeże oraz pochodzą od sprawdzonych dostawców, co stanowi wysoką jakość oferowanych produktów.

Kebab i burgery z dowozem na Bębło

Jedzenie Rudawa obejmuje również takie potrawy, jak kebab oraz burgery, które są uwielbiane przez wielu klientów. Również można je zamówić w dość wielu zróżnicowanych wariantach smakowych, dlatego każdy dopasuje wybraną potrawę do swoich indywidualnych preferencji smakowych. Burgery sprzedawane są zarówno w wersji klasycznej, jak i wegetariańskiej. Podobnie jest z kebabem, który również dostępny jest dla klientów w wersji wege z wieloma pysznymi warzywami.